MÖBLER / Soffor / Trågsoffa 14823297
nr 1482 3297
Trågsoffa
Gustaviansk stil, 1800-tal. Längd: 175
Kondition: slitage
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 15 augusti 2022
kl 19:56:51
13/8 22:46:34
1.000 kr
14/8 08:41:12
Den Gustavianska stilen